عایق بسپار نیکان

ایزولاسیون تونل های شهری و راه

با توجه به افزایش تعداد خودروها و تردد وسایل نقلیه در شهرهایی که مشکل ترافیک وجود دارد و جاده هایی که نیاز به راه کوتاه تر دارند تونل ها به کمک طراحان و مشاوران آمده و بدیهی است به دلیل حظور آب های زیرزمینی و نزولات آسمانی، این تونل ها به آببندی و ایزولاسیون تونل های شهری و راه نیاز دارند. استفاده و نصب صحیح ورق ژئوممبران ها بویژه PVC تضمین کننده آببندی تونل های تاسیساتی می باشد. سیستم های نصب جدید درون تونل ها شامل دیسک های اتصال ، جوشکاری لبه ها با دستگاه های اتوماتیک و سایر ملحقات نظیر واتر استاپ ها و لوله های تزریق هستند.

آب بندی ایزولاسیون تونل های شهری و راه و سازه های زیر زمینی

امروزه با پیشرفت فن آوری، سهولت نسبی در حفاری و ساخت سازه های زیرزمینی، محدودیتهای فضاهای سطحی برای اجرای طرحهای عمرانی توجه بسیاری از کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه به احداث سازه های زیر رمینی برای کاربری های عمرانی، نظامی و معدنی معطوف شده است. راهها و بزرگراههای زیرزمینی، انواع تونلها، شبکه متروی شهری، نیروگاهها، پناهگاهها و انبارها تعدادی از سازه هایی هستند که در کشورهای مختلف به سرعت در حال ساخت و اجرا می باشند.

ایزولاسیون تونل های شهری و راه

ایزولاسیون تونل های شهری و راه

با توجه به توسعه روز افزون سازه های زیر زمینی و هزینه های فراوانی که برای ساخت هر یک از این سازه ها صرف می گردد و اهمیت آنها در شبکه حمل و نقل و خطری که در صورت آسیب دیدگی آنها متوجه جان مردم میشود، لازم است که پایداری و دوام این سازه ها و ایزولاسیون تونل های شهری و راه تضمین گردد چرا که باید از ورود آب به عنوان یک عامل مخرب از خارج به داخل سازه ممانعت شود.

در چنین شرایطی بکارگیری محصولات مناسب ژئوسنتتیک جهت آب بندی، ایزولاسیون تونل های شهری و راه و زهکشی تونل و سازه های زیر زمینی علاوه بر کاهش ریسک بروز حوادث، کاهش قابل ملاحظه هزینه های تعمیر و نگهداری را نیز در پی خواهد داشت.

 

برای دریافت هزینه های آب بندی فونداسیون و دیوار ساختمان ، استخر ذخیره آب کشاورزی ، ایزولاسیون فونداسیون مخازن نفتی ، پوشش دهی کانال انتقال آب کشاورزی ، لاگون ها و مخازن آب و فاضلاب ، ایزولاسیون بام سبز ساختمان ، پوشش دهی استخر پرورش آبزیان ، تسمه نقاله کودکش پلی اتیلن ، ایزولاسیون تونل های شهری و راه ، پوشش دهی مخازن اسید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:
۰۲۱۷۷۷۱۶۴۵۶ و ۰۲۱۷۷۲۹۸۹۳۱ و ۰۹۱۹۱۲۶۷۵۰۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

11 − شش =

فهرست