عایق بسپار نیکان

تسمه نقاله کودکش PE

تسمه نقاله کودکش PE مرغهای تخم گذار در سازه هایی سبک فلزی دارای چند طبقه قرار میگیرند تا بتوان ضمن استفاده بهینه از سطح سالنهای تولید دسترسی به طیور را راحتتر انجام داد و شرایط محیط تولید را از نظر کنترل دما و مسایل بهداشتی ایجاد نمود. جهت خروج فضولات طیور درون رکها قفسه ها سطح زیر مرغان مادر مشبک بوده و یک تسمه نقاله پلاستیکی از جنس ورق پلی اتیلن وظیفه نگهداری اولیه و سپس با چرخش خود، انتقال آنها را به بیرون از محیط تولید بعهده دارد. تسمه نقاله کودکش PE پلی اتیلن عموما با ضخامت یک میلیمتر و در عرضهای مختلف و طولهای سفارشی متناسب با طول کلی سالن، تولید و ارایه میگردند.

تسمه نقاله کودکش PE تولیدات زرین بسپار ایرانیان با بالاترین کیفیت و رعایت کلیه استانداردهای بین المللی گستره وسیعی از نوار نقاله ها و ورق های لاستیکی را دربر می گیرد.

تسمه نقاله کودکش PE لاستیکی به سبب دارا بودن مصارف مختلف دارای تنوع بسیار در استفاده از انواع پلیمر جهت دستیابی به انواع مقاومت های کششی و سایشی، ضد الکتریسیته بودن، مقاومت در برابر مواد شیمیایی خاص و غیره در ترکیبات لاستیکی می باشد که در ادامه به شرحی مختصر از پرمصرف ترین آنها پرداخته شده است.

تسمه نقاله کودکش پلی اتیلن لاستیکی تقویت شده با ساختار منسوج

تسمه نقاله کودکش پلی اتیلن لاستیکی تقویت شده با ساختار منسوج از چندین لایه پارچه و لاستیک کلندر شده با ضخامت های استاندارد تشکیل شده است که شامل موارد زیر می باشد

پارچه استخوان بندی یا منجید

پارچه استخوان بندی یا منجید عامل اصلی ایجاد استحکام کلی تسمه نقاله کودکش PE جهت حمل بار و گردش تسمه روی ماشین نقاله می باشد. از یک یا چند لایه منجید که توسط لاستیک پوشش داده شده تشکیل داده شده است.
انواع پارچه های در نوار نقاله بطور عمومی : EP-100, EP-125, EP-16-. EP-200, EP-250

تسمه نقاله کودکش PE

تسمه نقاله کودکش PE

 

انواع تسمه نقاله کودکش پلی اتیلن PE

تسمه نقاله کودکش PE با کاربرد عمومی

این نوع تسمه نقاله یکی از پرمصرف ترین انواع تسمه می باشد که در صنایعی همچون سیمان، سنگ، گچ، گود، آجر و سفال، کارتن سازی، صنایع فرودگاهی، معادن و غیره کاربره دارد.

تسمه نقاله کودکش PE مقاوم به سایش

این گونه تسمه نقاله کودکش پلی اتیلن با پوشش های لاستیکی نوع W مطابق استاندارد DIN 22102 در برابر سایش نسبت به نوارهای با کاربرد عمومی مقاوم تر می باشد.
موارد استفاده این گونه تسمه ها در صنایعی همچون: کوارتز، سنگ، شیشه، پیریت مواد آهنی، روی، سنگ آهک و ضایعات کوره ای داغ می باشد.

تسمه نقاله کودکش PE مقاوم در برابر حرارت

این نوارها جهت حمل مواد داغ با حرارت بالای ۶۰ درجه مورد استفاده قرار می گیرند :

T1 : حداکثر دمای ۱۰۰ درجه
T2 : حداکثر دمای ۱۲۵ درجه
T3 : حداکثر دمای ۱۵۰ درجه

تسمه نقاله کودکش PE یا تسمه نقاله کودکش پلی اتیلن مقاوم در برابر مواد شیمیایی

تسمه نقاله کودکش PE پلی اتیلن مقاوم در برابر روغن، چربی، گوگرد، اسید، نمک دریایی، جوهر چاپ و … که بر اساس نیاز و سفارش مشتری به صورت خاص تولید می گردد و صنایعی همچون نفت و گاز، پتروشیمی، کشاورزی، بازیافت زباله و … مورد استفاده قرار می گیرد.

تسمه نقاله کودکش PE برزنتی یا تسمه نقاله کودکش پلی اتیلن برزنتی

مورد استفاده این تسمه نقاله کودکش PE در صنایع داروسازی و غذایی می باشد که با استفاده از برزنتهای سفید با قابلیت حمل و دارویی که به صورت انحصاری در این شرکت تولید می گردد و در ابعاد مختلف قابل عرضه می باشد.

 برای دریافت هزینه های ایزولاسیون بام سبز ساختمان ، آب بندی فونداسیون و دیوار ساختمان ، استخر ذخیره آب کشاورزی ، ایزولاسیون فونداسیون مخازن نفتی ، پوشش دهی کانال انتقال آب کشاورزی ، لاگون ها و مخازن آب و فاضلاب ، تسمه نقاله کودکش PE ، تسمه نقاله کودکش پلی اتیلن می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:
۰۲۱۷۷۷۱۶۴۵۶ و ۰۲۱۷۷۲۹۸۹۳۱ و ۰۹۱۹۱۲۶۷۵۰۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نه + 20 =

فهرست