عایق بسپار نیکان

محصولات

محصولات شرکت عایق بسپار نیکان

ورق ژئوممبران : Geomembrane

  • تولید محصولات ورق ژئوممبران ، ورق پلی اتیلن جهت احداث استخر های پلیمری
  • اجرای ورق ژئوممبران و گیره دار جهت انواع استخرها و سازه های بتنی
  • طراحی استخرهای کشاورزی و صنعتی جهت اجرا با پوشش های پلیمری

ژئوممبران چندلایه : Multilayer Geomembrane

با توسعه یافتن کاربردهای ورق های ژئوممبران نیاز به تولید ورق ژئوممبران که خواص گوناگونی داشته باشند مطرح گردید، بطوریکه خواص لایه زیرین با لایه رویی ( بدلیل قرار گرفتن در محیط های مختلف ) متفاوت باشند. این شرکت اقدام به تولید ورق های ژئوممبران چندلایه که خواص هر لایه متناسب با کاربرد آن طراحی گردیده، نموده است. این محصولات آخرین دستاورد در صنعت ژئوممبران ( ورق استخر ) در دنیا می باشد که این شرکت موفق به تولید و ارائه برای اولین بار در خاورمیانه به مشتریان محترم گردیده است.

ورق ژئوکامپوزیت : Geocomposite

شرکت عایق بسپار نیکان تولیدکننده ورق های ژئوکامپوزیت یک طرفه و دو طرفه با مشخصات فنی متفاوت بنا به نیاز مشتری می باشد، ورقهای ژئوکامپوزیت جهت ایزولاسیون تونلها و سازه های بتنی و کانالهای انتقال خطوط مخابراتی و کابل های فشار قوی برق کاربرد وسیعی را دارا می باشد.

الکترودهای پلیمری جوشکاری: Polymeric Rods

از دیگر محصولات شرکت عایق بسپار نیکان، انواع الکترود پلیمری ، الکترود ژئوممبران ، الکترود پلی اتیلن ، الکترود جوش پلاستیکی در ضخامتها و رنگ های مختلف می باشد که بنا به نیاز مشتری تولید می گردد. یکی از کاربردهای الکترودهای پلیمری، جوشکاری ورقهای ژئوممبران می باشد که این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی ( GM17,GM13) تولید و عرضه می نماید. مشخصات فنی الکترودهای تولیدی این شرکت قابل ارائه به مشتری می باشد.

ورق گیره دار : Gripper Sheet

شرکت عایق بسپار نیکان تولیدکننده و مجری انواع ورق گیره دار پلی اتیلنی می باشد، این ورق ها جهت محافظت سازه های بتنی در برابر خوردگی و ایزولاسیون آنها استفاده می گردد، ورق گیره دار در کاربردهای خاص به خصوص پوشش دهی لوله های بتنی و همچنین استخر های بتنی ذخیره مواد شیمیایی و همچنین ایزولاسیون تونلهای انتقال آب، فاضلاب ، ترافیکی و مترو کاربرد وسیعی را دارا می باشد.

ورق ژئوتکستایل : Geotextile

شرکت عایق بسپار نیکان تولیدکننده انواع ژئوتکستایل که یکی از محصولات شرکت بوده بر پایه پلیمرهای پلی پروپیلن و پلی استر در رنگها و گرماژهای مختلف بوده و خط تولید این شرکت توانمندی تولید ورق پلیمری ژئوتکستایل با استحکام کششی و خواص کشسانی و پانچ پذیری مختلف بنا به نیاز مشتری و تحت استانداردهای مختلف را دارا می باشد.

محصولات استخر کشاورزی

محصولات استخر کشاورزی

فهرست