عایق بسپار نیکان

ورق گیره دار

ورق گیره دار از جنس ورق پلی اتیلن سنگین و T GRIP تولید و عرضه می گردد که تفاوت آنها در نوع گیره آنها می باشد. عمده مصرف ورق گیره دار در پوشش سازه های بتنی جهت محافظت از خوردگی سطح بتون می باشد. این محصول مانند ورق ژئوممبران از خواص مقاومت شیمیایی بالایی به لحاظ ساختار ملکولی و نفوذناپذیری برخوردار می­باشد و به این ترتیب، طول عمر ساختار بتونی را تا ۵ برابر افزایش می دهد. استفاده از ورق گیره دار استخر علاوه بر محافظت از سازه به دلیل عدم امکان نفوذ فاضلاب، آب های زیرزمینی ار از آلودگی های ناشی از نشت فاضلاب ها حفظ می­کند.

از مزایای این پوشش ها نسبت به پوشش های چند جزئی مانند اپوکسی و پلی یورتان، مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالاتر می­باشد. علاوه بر آن، معایب پوشش هایی نظیر اپوکسی شامل شکنندگی و مقاومت پایین آن را نیز مرتفع نموده است که در صورت اعمال نیرو به بتون خصوصاً در مواردی چون رانش زمین و سایر فشارهای مکانیکی موضعی احتمال آسیب دیدگی در آن گزارش نشده است. ورق های پلی اتیلنی به دلیل قابلیت افزایش طول چند برابری در صورت حرکت بتون، مقاومت پارگی بالایی را ازخود نشان می دهند.

ورق گیره دار

ورق گیره دار

 

روش فرایند تولیدی ورق گیره دار این شرکت، مناسب ترین روش از میان روش های فرایندی موجود در دنیا می باشد که تولید محصول به صورت یکپارچه و پیوسته گیره با ورق را جهت حفظ خواص مکانیکی، فیزیکی و خواصی چون عمر ورق استخر کشاورزی را تضمین می کنند، فراهم می سازد.

 

مزایا و علل کاربرد ورق گیره دار

۱- نصب آسان و مطمئن

۲- مقاومت ضربه و مقاومت برشی بالا

۳- مقاومت شیمیایی و طول عمر بالا

۴- مقاومت pull out مطلوب ورق گیره دار

۵- مقاومت تا دمای °C100

۶- افزایش ظرفیت جریان سیال در داخل لوله های بتونی (که در اثر افزایش سرعت عبور جریان سیال از طریق کاهش اصطکاک سطحی بوجود می آید.)

۷- کاهش میزان رسوب در داخل سازه به دلیل افزایش سرعت جریان و بنابراین افزایش توربولنسی

فهرست