عایق بسپار نیکان

پوشش دهی مخازن اسید

پوشش دهی مخازن اسید و هم چنین لوله های آب که آب آشامیدنی در تماس با جدارۀ داخلی آن می باشد در صنایع وابسته به آب بسیار مورد اهمیت می باشد. این موضوع صاحبان این صنایع را بر آن داشته که از پوشش های مناسبی جهت پوشش دهی مخازن اسید استفاده کنند. سطوح داخلی اینگونه مخازن و لوله ها در تماس مستقیم با آب بوده و از این رو ارتباط مستقیم با سلامت انسان دارد.

اینگونه مخازن و لوله ها چه جنس بتونی داشته باشند و چه از جنس فلزات باشند نباید در تماس مستقیم با آب قرار گیرند. می بایست الزاماً پوششی مناسب، این سطوح را محافظت کند. این پوشش ها سطح مخزن را از تماس مستقیم با اسید حفظ می کنند. چرا که در تماس این سطوح با آب ذراتی وارد آب شده و آن را آلوده می کند. این ذرات چه در ابعاد ماکروسکوپی باشند و چه در ابعاد میکروسکوپی، باعث آلودگی می شوند.

ویژگی پوشش دهی مخازن اسید

امروزه پوشش هایی که علاوه بر پوشش دهی سطح مخازن و محافظت آن ها از خوردگی، استانداردهای لازم جهت آب آشامیدنی را نیز دارا باشند بسیار با اهمیت است. پوشش دهی مخازن اسید می بایست کاملا سطح مخزن را پوشش دهند. علاوه بر آن باید به گونه ای باشند که در تماس با اسید دچار خوردگی و آسیب نشوند. چرا که در اثر از بین رفتن آن ها ذرات موجود در این پوشش ها وارد اسید شده و آن را آلوده می کند. هم چنین در برخی مواقع اسید با دمای بالا در این مخازن نگهداری می شود. در این گونه موارد اهمیت استفاده از پوشش های مناسب و مقاوم در برابر دماهای بالا حائز اهمیت است. این پوشش ها می بایست در دمای بالا دچار آسیب نشده و ذرات ویژه آن ها در اثر این افزایش دما از بستر پوشش جدا نشده و وارد آب نشوند.

پوشش دهی مخازن اسید

پوشش دهی مخازن اسید

 

اهمیت تکنولوژی پوشش دهی مخازن اسید

شرکت عایق بسپار نیکان با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا پوشش دهی مخازن اسید با خواص ویژه و متناسب با هر مصرف و کاربردی را در خدمت مشتریان و صنایع قرار می دهد. با توجه به اهمیت پوشش های دارای گواهی های بهداشتی در صنایع آب این پوشش در سراسر دنیا بسیار مورد توجه قرار دارند. در ایران نیز کاربرد این نوع پوشش دهی مخازن اسید در میان صنایع مرتبط با آب فراگیر شده است. در این میان به کارگیری پوششی که خواص فوق الذکر را دارا بوده هم چنین از لحاظ کیفی قابل رقابت با محصولات موجود در بازار باشد در این صنایع بسیار حیاتی می باشد.

برای دریافت هزینه های پوشش دهی مخازن اسید ، آب بندی فونداسیون و دیوار ساختمان ، استخر ذخیره آب کشاورزی ، ایزولاسیون فونداسیون مخازن نفتی ، پوشش دهی کانال انتقال آب کشاورزی ، لاگون ها و مخازن آب و فاضلاب ، ایزولاسیون بام سبز ساختمان ، پوشش دهی استخر پرورش آبزیان ، تسمه نقاله کودکش پلی اتیلن ، ایزولاسیون تونل های شهری و راه ، پوشش دهی مخازن اسید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:
۰۲۱۷۷۷۱۶۴۵۶ و ۰۲۱۷۷۲۹۸۹۳۱ و ۰۹۱۹۱۲۶۷۵۰۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پنج × 4 =

فهرست